Iepirkties pie mums

MebeluTirgus.lv ir mēbeļu interneta veikals ar 17 gadu pieredzi un plašu preču sortimentu, sākot no mājokļa iekārtošanas līdz biroja un skolas mēbelēm.

Mēs mēbeļu jomā darbojamies jau 17. gadus, esam piegādājuši vairākiem tūkstošiem, apmierinātiem klientiem mēbeles un esam ieguvuši daudz apmierinātus klientus, kas iepērkas pie mums atkārtoti. Interneta veikals MebeluTirgus.lv darbojas jau 10 gadus!

Lai Jūs varētu iepazīties ar produkcijas sortimentu ne tikai mūsu interneta veikalā, bet arī apskatīt un novērtēt mēbeļu kvalitāti, Liepājā strādā „MebeluTirgus.lv”, kas piedāvā apskatei mēbeļu ekspozīciju un apdares materiālu paraugus.

MebeluTirgus.lv salona adrese:

Liepājā, Ganību ielā 69/71

Mēs piedāvājam iegādāties mēbeles, kas ir sertificētas atbilstoši Eiropas Savienības prasībām un tiek pakļauta obligātai ražošanas un kvalitātes kontrolei. Izvēloties mūs, Jūs saņemat tikai oriģinālu un sertificētu produkciju tieši no ražotāja.

Visas cenas ir norādītas jau ar iekļautu PVN un pārējiem nodokļiem.

Cena pateicoties tiešai sadarbībai ar ražotājiem (piegādes tieši no ražotnes), mēs varam piedāvāt Jums mēbeles par pašām zemākajām cenām, bet, ja Jūs atradīsiet citā veikalā analoģisku preci par zemāku cenu, vienkārši uzrakstiet mums, un mēs piedāvāsim to pašu produkciju vēl lētāk! Kā preču importētāji strādājām tieši ar ražotājiem - Jūs varat būt pārliecināts, ka Jums nav jāmaksā par starpniecības pakalpojumiem.

Pasūtījumus vedam reizi nedēļā, lai varētu piedāvāt vienus no labākajiem piegādes termiņiem Latvijā. Piegādes veicam visā Latvijas teritorijā - mēs operatīvi un ātri piegādāsim, uznesīsim iegādāto preci, un mūsu profesionālie meistari  akurāti un kvalitatīvi veiks mēbeļu montāžas darbus Jūsu mājā vai birojā.

Pateicamies, ka izvēlaties tieši veikalu MebeluTirgus.lv!

Ja Jums rodas jautājumi, vēlmes vai piedāvājumi, rakstiet mums uz e-pastu: info@MebeluTirgus.lv, vai zvaniet pa tālruni +371 22301308 

 

Novēlām Jums patīkamu iepirkšanos!